Paylaş
Bize Danışın

Journey II Diz Protezi – Klinik Veriler

Protez ameliyatları sonrası dizdeki hareket açıklığı, dizin hareket ve esneklik yeteneği hasta memnuniyetini belirler.

Yapılan çeşitli klinik çalışmalarda JOURNEY II total diz protezinin, klasik protezlere göre 1 yıl içinde esneklik ve fonksiyonlarda belirgin gelişme gösterdiği kanıtlanmıştır. JOURNEY II tam diz protezi, klasik diz protezlerinden farklı olarak, spor veya çalışma hayatı açısından aktif ve dinamik bir yaşam süren hastaların beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır. JOURNEY II tam diz protezi, hareketli ve aktif bir yaşam sürmek isteyen her yaşın genç hastaları için önerilmektedir.

Diz protez ameliyatına ihtiyacınız olup-olmadığını Diz Ağrınızı Değerlendirme Testi (Oxford) yaparak öğrenebilirsiniz.

journey-diz-protezi-klinik-veriler

Journey II – veriler

JOURNEY II kişinin günlük hareket ve aktivitelerini yapma yeteneğini arttırır. Diz protezi ameliyatında JOURNEY II kullanılan hastalar aktif hayatlarına kısa sürede geri dönerler. JOURNEY II protez tasarımının, dizde stabilite sorununu azaltarak hem diz fonksiyonlarında hem de hareketlerde gelişme sağladığı yapılan çalışmalarda gösterilmiştir.

Journey II Diz Protezi – Klinik Veriler

Protez ameliyatları sonrası dizdeki hareket açıklığı, dizin hareket ve esneklik yeteneği hasta memnuniyetini belirler. Yapılan çeşitli klinik çalışmalarda JOURNEY II total diz protezinin, klasik protezlere göre 1 yıl içinde esneklik ve fonksiyonlarda belirgin gelişme gösterdiği kanıtlanmıştır. JOURNEY II ile yapılan tam diz protezi ameliyatları sonrasında dizdeki esneklik önemli ölçüde iyileşmektedir. Bu da hastalar için kolay hareket edebildikleri daha özgür bir iyileşme süreci sağlar.

Journey II Diz Protezi – Klinik Veriler

Diğer klasik diz protezleri ile karşılaştırıldığında JOURNEY II uygulanan hastalarda; daha hızlı iyileşme, daha fazla hareket ve daha aktif bir yaşam için gerekli materyal ve tasarım özellikleri ile yüksek düzeyde memnuniyet sağlamaktadır.

Randevu için tıklayınız
Başa dön tuşu