Paylaş
Bize Danışın

Journey II – Total Diz Protezi

JOURNEY II, klasik diz protezlerinden farklı olarak, günlük hayatında hareketli ve aktif bir yaşam süren hastaların beklentilerini karşılamak için tasarlanmış, güçlü performans ve dayanıklılık sunan bir protez sistemidir.

JOURNEY II tam diz protezi doğal diz ekleminin mükemmel yapay model tasarımı, mikro hareketleri bile önleyen kinematik fonksiyonel sistemi, üstün dayanıklılık sağlayan materyal kullanımı ve günümüzün yeni nesil yüksek teknolojisi ile üretimi sonucunda ortaya çıkmıştır.

JOURNEY II diz protezi, aktif ve dinamik bir yaşam sürmek isteyen her yaşın genç hastaları için önerilmektedir.

Diz protez ameliyatına ihtiyacınız olup-olmadığını Diz Ağrınızı Değerlendirme Testi (Oxford) yaparak öğrenebilirsiniz.

Journey II - Total Diz Protez

Tam diz protez ameliyatlarında kullanılan protezin dizaynı ve malzemesi sonuçları etkileyen önemli faktörlerden biridir. Daha dayanıklı, daha az aşınan ve dizin normal hareketini koruyabilen protezler daha uzun ömürlü olmaktadır. Özellikle tam diz ameliyatı sonrası aktif bir yaşam sürdürmek isteyenler için yüksek performans sağlayan metal olarak oksinyum maddesinin kullanıldığı protezlerin kullanılması önerilmektedir.

Tam diz protez ameliyatlarında her hastanın kişisel ihtiyaç ve beklentisini en iyi şekilde karşılayan protezler seçilerek kullanılmalıdır. Kimi hastalar için beklenti evde ağrısız bir yaşam ve kendi gereksinimlerini karşılayabilmek iken, kimi hastalar için ise torunlarına bakma, bahçe işleri ile uğraşma, gezmek ve seyahat etmek veya tenis oynamak olabilir. JOURNEY II tam diz protezi, klasik diz protezlerinden farklı olarak, spor veya çalışma hayatı açısından aktif ve dinamik bir yaşam süren hastaların beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Üst seviyede diz fonksiyonları sağlamak için geliştirilmiş olan modern tam diz protezi JOURNEY II, hastalara yeni dizleri ile özgür ve dinamik bir yaşam sunar.

journey 2 diz protezi
Randevu için tıklayınız
Başa dön tuşu